Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 730 664 166

O Firmie MODERE - była Neways International

Firma MODERE - była Neways International

     Historia Neways rozpoczęła ponad dwadzieścia lat temu, gdy nasi założyciele odkryli, że wiele podstawowych produktów higieny osobistej zawierają potencjalnie szkodliwych składników, oni postanowili stworzyć linię alternatywnych środków higieny osobistej, bez wątpliwych składnikow.


     Firma Neways została utworzona w 1987 roku oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty. Jest jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm sprzedaży bezpośredniej na świecie. Od 25 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.
     Z 2006 firma Neways była częścią grupy Golden Gate Capital z siedzibą główną w Springville, Utah w Stanach Zjednoczonych.


     W 2013 firma Neways została transformowana w MODERE. Oficjalne otwarcie MODERE w Europie odbyło się w pażdzierniku 2015.


     Modere to firma, która przeżywa ogromny rozwój na całym świecie. Zespół ponad pół miliona Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 30 krajach na całym świecie (między nimi - USA, Europa, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Meksyk, Wielka Brytania, Japonia, Korea, Izrael, Polska, Rosja, Ukraina, Grecja, Niemcy, itd.) gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój własny sukces. Neways przygotowuje się do otwarcia reprezentacji nadał w wielu innych krajach.


MODERE to:

            - bezpieczne i najbardziej skuteczne produkty

            - udoskonalone odżywianie

            - wsparcie aktywnego stylu życia

            - wzmocnienie ochrony i doskonała pielęgnacja skóry, ciała i włosów

            - bezpieczna chemia gospodarcza dla zdrowia w Twoim domu

            - możliwość uzyskiwania wysokich dochodów


Dzięki najwyższej jakości i bezpieczeństwu naszych produktów MODERE i wsparciu specjalistów, także możesz czuć się i wyglądać najlepiej.

Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości