Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 730 664 166

Durian, 500ml.
Durian, 500ml.

Durian firmy MODERE jest preparatem, który podnosi poziom witalności całego organizmu i wydolność wszystkich układów jak żaden inny.


Co więcej Durian MODERE jest pierwszym preparatem na świecie, który w pełni wykorzystuje siłę i właściwości owocu duriana.


Odkryj dlaczego „Durian” jest właściwy dla Ciebie.


1.”DURIAN” JEST JEDYNYM PREPARATEM NA ŚWIECIE W PEŁNI WYKORZYSTUJĄCYM WŁAŚCIWOŚCI OWOCU DURIANA.


Durian jest wyjątkowym owocem pod wieloma względami, mieszkańcy południowo wschodniej części Azji gdzie rośnie ten owoc nazwali go „Królem owoców”. Niewiele owoców posiada takie właściwości odżywcze jak durian. Jego niesamowity potencjał pozwalający utrzymać cały organizm w równowadze biologicznej przez wiele lat był dla naukowców kuszącą tajemnicą.

MODERE jako jedyna firma na świecie „ujarzmił” potencjał owocu duriana i stworzył preparat, który jest doskonałym połączeniem natury i nauki. Trzy lata intensywnych badań, tysiące godzin spędzony w laboratoriach dały efekt w postaci unikatowego preparatu – „Durian”.


2.”DURIAN” ZAPEWNIA OPTYMALNE ODŻYWIENIE ORGANIZMU WE WSZYSTKIE NIEZBEDNE SKŁADNIKI DO PRAWIDŁOWEGO JEGO FUNKCJONOWANIA.


Badania naukowe prowadzone od lat dowodzą, że jest ponad 80000 różnego rodzaju składników odżywczych w pokarmach, które spożywamy. Zostało udowodnione, że większość z tych składników działa optymalnie jeśli jest podawana w większej ilości – razem, a nie indywidualnie.

Maksymalnie duża ilość różnych, niezbędnych składników odżywczych zapewnia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu i zachowanie równowagi przez długi czas.


3.”DURIAN” JEST JEDYNYM PREPARATEM NA RYNKU, KTÓRY NATYCHMIASTOWE EFEKTY DZIAŁANIA.


Owoc duriana posiada wiele cennych i unikatowych właściwości, m.in. podnosi poziom energii i wydolność wszystkich układów, a także poprawia znacznie nastrój. Dzięki tym właściwościom w krótkim czasie będą odczuwalne pozytywne efekty działania „Durian”.


„DURIAN” – PRODUKOWANY W TECHNOLOGII „MAX FLASH TECHNOLOGY” .

MODERE jest producentem i dystrybutorem kilku doskonałych preparatów w postaci płynnej. Celem podniesienia jakości produkcji firma zastosowała najnowocześniejszą na świecie metodę pakowania preparatów płynnych nazywaną Max Flash Technology, technologię tą zastosowano w nowo otwartej fabryce MODERE w południowej Karolinie, którą nazwano Aseptic Solutions USA.

W tej metodzie zastosowano niemal wszystkie największe osiągnięcia w dziedzinie technologii żywności, które osiągnięto w przeciągu ostatnich 50 lat.

Metoda Max Flash gwarantuje zachowanie właściwości preparatu przez maksymalnie długi czas przy minimalnej ilości środków przedłużających ich przydatność do spożycia, opakowania w tej technologii zapewniają minimalne działanie czynników zewnętrznych na zawartość opakowań przede wszystkim temperatura.

Max Flash zapewnia świeżość i maksimum właściwości każdego z preparatów pakowanych w tej technologii.

„DURIAN” – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KAŻDEJ BUTELCE.

MODERE zawsze używa tylko naturalnych składników do produkcji preparatów tak samo jest w przypadku „Durian” – używane są tylko owoce ze zdrowych, silnych, dziko rosnący drzew. MODERE celowo wybiera owoce z dziko rosnących drzew, a nie z plantacji ponieważ pestycydy i nawozy mogłyby mieć wpływ na jakość preparatu.


Owoce są zbierane w okresie naturalnego zbioru, który przypada od środka do końca lata. Bardzo ważną informacją jest to, że „Durian” nie jest sztucznie dosładzany – to jest bardzo ważne dla diabetyków, preparat zawiera cukier naturalny – czyli ten, który występuje w owocu w naturalnej postaci i ilości.


CZYNNE SKŁADNIKI „DURIAN”

TYROZYNA – jeden z podstawowych 20 aminokwasów, budulec większości białek. Tyrozyna spełnia ważne biologicznie zadanie jako wewnątrzkomórkowy przekaźnik, a także jest prekursorem wielu hormonów i biologicznie czynnych substancji : tyroksyny, trójjodotyroniny, adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy.

CYSTYNA – aminokwas, jeden z podstawowych budulców białek; jest zaangażowany w tworzenie wiązań disiarczkowych.

MIETONINA – aminokwas, należy do grupy aminokwasów niezbędnych dla człowieka ( nie może być syntetyzowany w organizmie człowieka i musi być dostarczony z odpowiednim pożywieniem).

LIZYNA – należy (podobnie jak tyrozyna) do grupy 20 podstawowych aminokwasów białkowych, niezbędna dla człowieka - ( nie może być syntetyzowany w organizmie człowieka i musi być dostarczony z odpowiednim pożywieniem).

LEUCYNA - aminokwas, należy do grupy aminokwasów niezbędnych dla człowieka ( nie może być syntetyzowany w organizmie człowieka i musi być dostarczony z odpowiednim pożywieniem).

IZOLEUCYNA – jest izomerom leucyny, jest również aminokwasem, należy do grupy aminokwasów niezbędnych dla człowieka ( nie może być syntetyzowany w organizmie człowieka i musi być dostarczony z odpowiednim pożywieniem).

GLICYNA – aminokwas, pełni istotną rolę przekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym.

PROLINA – aminokwas, składnik wielu białek.

KWAS GLUTAMINOWY – aminokwas, ważny neuroprzekaźnik – umożliwiający przewodzenia impulsów nerwowych, uczestniczy w przemianach azotowych, jest stosowany w schorzeniach układu nerwowego.

HISTYDYNA – aminokwas, jest aktywnym składnikiem wielu enzymów.

ARGININA – aminokwas, jest składnikiem wielu białek.

WALINA – aminokwas wchodzący w skład wielu białek, uczestniczy w biosyntezie cukrów.

Ponadto kwasy Omega 3 oraz Omega 6.

Cena:   PLN 101.14 ZAMÓW
Zalecamy przejrzeć:
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości