Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 730 664 166

Enzymes - D-Zyme 60 tabl.
Enzymes - D-Zyme 60 tabl.

Enzymes MODERE (D-ZYME) - wsparcie i aktywizacja wszystkich funkcji układu pokarmowego.


Posiadający w swym składzie 13 enzymów trawiennych (nawet te, których nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować w wystarczającej ilości do prawidłowego funkcjonowania układu trawienia) Enzymes MODERE - D–Zyme wspomaga trawienie węglowodanów, tłuszczów oraz białek pomagając naszemu organizmowi przyswoić jak najwięcej i w jak najlepszej formie z tego co dostarczamy wraz z pokarmem.


Prawidłowy proces trawienia wymaga odpowiedniego poziomu enzymów oraz właściwego ich stężenia w organizmie.


Dieta bogata w świeże owoce oraz warzywa pozbawione pestycydów oraz nieprzetworzoną żywność w pewnym stopniu zapewnia taki poziom.


Niestety w naszej codziennej diecie dominuje żywność przetworzona, bogata w tłuszcz i wiele innych szkodliwych dla organizmu składników, które dostarczają wręcz śladowe ilości enzymów i co więcej powodują obniżenie poziomu przyswajalności niezbędnych składników dla naszego organizmu, które dostarczamy z pokarmem.


Enzymes MODERE (D-Zyme):

- wspiera wszystkie funkcje trawienne układu pokarmowego

- zapobiega problemom układu trawiennego związanych z nieprawidłowym trawieniem i absorpcją niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Składniki preparatu:


Papain — to enzym trawienny wstępnie trawiący białka. Otrzymywany z owoców papai (Carica papaya). Jest to substancja podobna do ludzkiej pepsyny. Uczestniczy w rozkładzie białek (szczególnie pochodzenia zwierzęcego).


Bromelaina - enzym ułatwiający trawienie, zawiera go m.in. ananas jadalny. Pomaga strawić białko, może również pomagać w rozpuszczaniu skrzepów krwi i być przydatna w leczeniu choroby wieńcowej serca. Pomaga zwalczać przekrwienie zatok, infekcje przewodu moczowego, intensyfikuje działanie antybiotyków.


Malt diastasa jest enzymem, który pełni istotną rolę w procesie prawidłowego trawienia – wspomaga przede wszystkim proces prawidłowego trawienia pokarmów bogatych w węglowodany.


Celulaza - produkowana jest z mikroorganizmu/Trichoderma longibrachiatum/ ten kompleks enzymów składa się z trzech różnych enzymów rozkładających celulozę na glukozę. Celulazy rozkładają ścianę komórek roślinnych, dzięki czemu pomagają trawić owoce i warzywa, i w ten sposób umożliwiają wykorzystanie węglowodanów (glukozy) w inny sposób z niestrawialnych materiałów (np. błonnik). Enzym rozkładający celulozę. Należy do 3. klasy enzymów, czyli hydrolaz, nie występuję w naturalnej postaci w układzie pokarmowym człowieka.


Glukoamylaza – enzym odpowiedzialny za proces przetwarzania skrobii w glukozę.


Sucrase - / isomaltaza / - enzym , który jest odpowiedzialny przede wszystkim za prawidłowe trawienie polisacharadydów.


Proteazy - to enzymy z grupy hydrolaz, pełnią mi.in. ważną rolę w trawieniu białek. Proteazy / w postaci naturalnej / występują w : fasoli, grzybach, soi.


Amylaza - to enzym hydrolityczny z grupy hydrolaz rozkładający skrobię i inne wielocukry. Występuje w soku trzustkowym (jest produkowana przez zewnątrzwydzielniczą część trzustki) i w ślinie (jest produkowana przez ślinianki). Zapoczątkowuje proces trawienia skrobi. Amylaza w postaci naturalnej występuje w : bananach, kapuście, kukurydzy, jajkach, miodzie oraz ryżu.


Lipasy - grupa enzymów należących do hydrolaz, katalizują rozkład estrów.


Laktaza - jest enzymem wytwarzanym w rąbku szczoteczkowym nabłonka jelita cienkiego. Należy do grupy enzymów β-galaktozydaz, jest odpowiedzialna za hydrolizę laktozy na monocukry glukozę i galaktozę. Laktaza jest niezbędna w procesie trawienia przy hydrolizie laktozy zawartej w mleku. Niedobór tego enzymu powoduje zespół objawów określanych jako nietolerancja laktozy. Większość dorosłych ludzi cierpi na tę dolegliwość.


Fosfatazy – potoczna nazwa enzymów z grupy hydrolaz rozkładają monoestry kwasu fosforowego; regulują zawartość fosforu w organizmie; występują we wszystkich komórkach roślinnych i zwierzęcych.


Imbir lekarski –/Zingiber officinalis/ – zawiera substancje podobne do tych enzymów trawiennych, które występują w organizmie człowieka, wspiera wszystkie funkcje trawienne układu pokarmowego.


KOPER WŁOSKI(FOENICULUM VULGARE) - Łagodzi objawy kolki u dzieci, omocny przy wzdęciach oraz pomocny przy diecie - tłumi głód.


Papryka roczna –(Capsicum annum) - Nieduże dawki ostrych odmian papryki pobudzają wydzielanie soków trawiennych ułatwiając trawienie.


Zalecane dawkowanie preparatu D - Zyme: 1-2 tab. 3 razy dziennie podczas posiłku.


Preparat nie zalecany dla kobiet ciężarnych karmiących oraz dla dzieci.

Cena:   PLN 131.55 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości