Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 730 664 166

Omega 3 60 tabl.
Omega 3 60 tabl.

Kwasy EPS i DHS znajdujące się w kapsułkach Omega 3 MODERE - Neways, pochodzą z oleju rybnego. Służą w organiźmie zachowawczo dla krwinek. Poza tym oleje rybne pomagają podczas powstawania błony komórkowej.


W Omega 3 MODERE - Neways znajduje się również witamina E, która jako naturalny antyoksydant zwalcza wolne rodniki w układzie krążeniowym.


Ta formuła jest jest najodpowiedniejszym źródłem kwasów tłuszczowych, które zapewniają zachowanie optymalnego zdrowia. Większość współcześnie oferowanych na rynku preparatów nie zapewnia wystarczającej ilości niezbędnych kwasów tłuszczowych, których brak może wywołać zaburzenia i dysfunkcje systemu nerwowego (w szerokim tego słowa znaczeniu) oraz zaburzenia funkcji mózgu.


Omega 3 MODERE - Neways zawiera wiele podstawowych kwasów tłuszczowych, które otrzymuje się z oleju rybiego.


Ostatnie badania naukowe potwierdzają, że tego typu olej jest bardzo pomocny w kontrolowaniu poziomu lipidów we krwi - cholesterolu. Ponadto Omega 3 MODERE - Neways działa wspomagająco i ogólnie podnosi funkcje systemu sercowo-naczyniowego oraz wspomaga funkcje wielu enzymów odgrywających kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.


Eskimosi, których codzienna dieta jest bardzo bogata w olej rybi nie wykazują praktycznie zaburzeń układu sercowo-naczyniowego.


Podstawowymi składnikami Omega 3 MODERE - Neways są kwas EIKOZAPENTANOWY (KWAS EPA) oraz KWAŚ DEKOZAHEKSANOWY (KWAS DHA).


Kwas EPA jest jednym z podstawowych składników prostaglandynów, które zapobiegają nadkrzepliwości.


Kwas EPA jest szczególnie odpowiedzialny zapobieganiu gęstnienia krwi w naczyniach włoskowatych. Kwas DHA jest jednym z głównych składników tkanki mózgowej oraz siatkówki ponadto pełni istotną funkcję w przesyłaniu impulsów w całym układzie nerwowym.


NATURALNA WITAMINA E - (JAKO D ALFA TOKOFERYL) - w przyrodzie występuje 8 form wit. E ale ta forma została uznana za najlepszą w procesie "zwalczania" wolnych rodników w organizmie i podobnie jak beta karoten jest bardzo skuteczna w procesie niszczenia łańcuchów wolnych rodników. Witamina E rozpuszcza się w tłuszczach dlatego też jej najważniejszą funkcją w procesie zwalczania wolnych rodników jest ochrona błony komórkowej oraz innych tkanek organizmu, które zawierają tłuszcz. Ponadto witamina E pomaga przechowywać jak najdłużej i na jak najwyższym poziomie w organizmie witaminę A oraz żelazo.


Zalecane dawkowanie Omega 3 MODERE - Neways to 1 kapsułka dziennie razem z posiłkiem. Przyjmowanie dużo większych dawek przez długi okres niż zalecone może spowodować podrażnienia skóry.

Cena:   PLN 92.82 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości