Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 730 664 166

FTX "Chitosorb" na podstawie Chitozanu

FTX "Chitosorb" - preparat na podstawie Chitozanu.(#4570GB)


    Odnowiona formuła już dostępna w sprzedaży, oraz wiele nowych produktów linii FitChoice.


    FitChoice FTX "Chitosorb" - błonnik do obniżania ilości cholesterolu i kalorii na podstawie Chitozanu.


    FitChoice FTX stanowi rewolucyjny dodatek dietetyczny NEWAYS, który zawiera wysokiej jakości chitosan deacetylowany (do 95%). Chodzi o włóknik zwierzęcy produkowany ze skorupek ostryg i krabów.


    FitChoice FTX należy zażywać 10-15 minut przed głównym posiłkiem. Przy przechodzeniu przez przewód pokarmowy substancje tłuszczowe są wychwytywane przez chitosan. Wytwarza się w ten sposób nierozpuszczalna galaretowata masa, która łatwo przechodzi przez przewód pokarmowy i jest wydalana z kałem.


    W połączeniu ze zmianami stylu życia, łącznie z umiarkowanymi ćwiczeniami i racjonalizacją odżywiania, FitChoice FTX może pomóc w programach redukcji masy ciała i w ten sposób ograniczyć działanie niekorzystnych czynników, które wywołują choroby sercowo-naczyniowe i niektóre typy nowotworów.


    Co to jest?

Dodatek dietetyczny z wysoką naturalną zdolnością wiązania tłuszczu i cholesterolu.


    Do czego jest zdolny?

Zatrzymuje tłuszcz i cholesterol ze spożywanego jedzenia, poprawia czynność jelita grubego, usuwa z organizmu toksyny, obniża łaknienie, przyspiesza proces gojenia ran i stanów zapalnych, wzmacnia tkankę kostną, obniża zdolność tworzenia kamieni nerkowych.


    Co przynosi?

Normalizuje wagę ciała człowieka i poprawia ogólny stan zdrowia.


    Skład: Chitosan, kwas askorbinowy, arabinogalactan.


    Dawkowanie: 2 do 6 tabletek 10 minut przed obiadem i przed kolacją. Dla zwiększenia skuteczności korzystne jest połączenie zażywania preparatu z większymi dawkami witaminy C.


    Uwaga: preparat na podstawie Chitozanu nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących oraz osób z alergią na skorupiaki.


Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości