Login:
Hasło:

Zadzwoń do nas! tel. 882 140 594

Promocia! Açaí Action 5 x 90 ml

Açaí Action - Promo (#102370GB)


    Superwzmacniacz z brazylijskich Acai jagód, zielonej herbaty, ośmiu przeciwutleniających soków owocowych PLUS guarana, yerba mate i witaminy B1. Ten prawnie strzeżony preparat w połączeniu z metoda Neways Maxflash jest łatwo przyswajalny i ma znakomity smak. Jest łatwy do spożycia, niegazowany i wolny od sztucznych barwników i substancji słodzących. Poręczna butelka 90 ml jest łatwa do schowania w kieszeni lub tam gdzie jest potrzebna najbardziej.


    Açaí Action jest teraz dostępny w opakowaniu 12 x 90 ml lub w wygodnym pakietu Travel 5 x 90 ml, zapakowanym w poręcznepudełko z zamkiem błyskawicznym i jest idealny do treningu w siłowni, plaży, basenie lub jako prezent dla przyjaciela!


    W okresie letnim, prezentujemy niesamowitą ofertę dla dystrybutorów Neways i preferowanych klientów - jeśli kupisz opakowanie Açaí Action na 12 szt. możesz dostać Açaí Action Travel Pack na 5 szt. absolutnie za darmo.


    Aby skorzystać z tej oferty musisz podać w zamówieniu specjalny kod produktu:102370GB.


Cena (bez VAT) € 39.00 (21PV)


    Termin oferty do 31 sierpnia 2011.


I jeszcze więcej!


Dwa Açaí Action Travel Pack 5 х 90 ml za darmo.

    Przy podpisywaniu nowego dystrybutora na 100 PV Ty i Twój nowy dystrybutor dostaniecie Açaí Action Travel Pack 5 х 90 ml w prezencie dla podtrzymania potrzebnej energii do pracy.


You can order online at www.neways.eu or call Neways Europe Support Centre. Propozycja rzeczywista przy obecności.

Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości